Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

Oferta bloków do akwareli Koh-I-Noor obejmuje bloki popAquarelle o gramaturze 250 g/m2 przeznaczone do nauki malowania akwarelą oraz bloki o gramaturze 300 g/m2 dla profesjonalistów w dwóch seriach: artAquarelle oraz artWatercolour (60% bawełny). Na uwagę zasługują bloki Inspiracje do nauki z podkładami rysunkowymi.  Dowiedz się więcej (VIDEO).

Uzupełnieniem oferty bloków KIN do technik wodnych są bloki do tuszu ArtInk.

Bloki akwarelowe Koh-I-Noor

Bloki do akwareli Koh-I-Noor 

Prezentujemy bloki do technik wodnych Koh-I-Noor

Bloki do akwareli artWatercolour

zostały wyprodukowane z najwyższej jakości papieru o gramaturze 300 g/m2, zawierającego 60 % włókien bawełny oraz certyfikowane włókna celulozy. To bloki dla profesjonalnych artystów przeznaczone są typowo do techniki akwarelowej. Papier jest bezkwasowy i ma naturalny odczyn PH. Zawartość bawełny sprawia że woda bardzo dobrze się wchłania. Specyficzna delikatna faktura sprawia, że pokrywając papier farbą możemy uzyskać dodatkowe efekty w formie przerywanego koloru. Ze względu na jego wysoką gramaturę papier nie marszczy się.

Bloki do akwareli artAquarelle

bloki dwustronnie klejone o wysokiej gramaturze 300 g/m2. Są przeznaczone do większości technik mokrych: akwareli, akwaforty, gwaszu, akrylu. Mają gramaturę wynoszącą 300 g/m2 - papier o takiej gramaturze nie ma potrzeby jego napinania. Faktura jest delikatna, jest odrobinę gładsza od bloków popAquarell a podczas nakładania kolorów jest słabo widoczna. Po wyschnięciu, papier ze względu na jego gramaturę jest pomarszczony minimalnie.

Bloki do akwareli popAquarelle

bloki malarskie jednostronnie klejone, przeznaczone do akwareli, a także akwaforty i akrylu. To podstawowe bloki dla uczniów i studentów. Gramatura papieru wynosząca 250 g/m2 powoduje, że przy używaniu dużej ilości wody może być konieczne tzw. napinanie papieru. Przy niewielkiej ilości wody papier marszczy się delikatnie co jest charakterystyczne dla papieru o stosunkowo niskiej gramaturze. Faktura papieru przypomina gazę - kolory nakładają się ładnie a faktura nie jest za bardzo widoczna.   

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl