Produkt dnia
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml

12,00 zł

Cena regularna: 14,99 zł

Najniższa cena: 14,99 zł

Papier do akwareli Arches to jakość sama w sobie: papier wyprodukowany w tradycyjny sposób przy użyciu maszyny cylindrycznej, w którym włókna są równomiernie rozłożone co zapewnia, że papier zachowuje się jednolicie pod wpływem wodyDowiedz się więcej.

Bloki akwarelowe Arches

ARCHES® Aquarelle / ARCHES® Watercolour

Papier wyprodukowany w tradycyjny sposób przy użyciu maszyny cylindrycznej posiada naturalną harmonijną ziarnistość. Dzięki zastosowanej metodzie produkcji włókna są równomiernie rozłożone co zapewnia, że papier  jednolicie zachowuje się pod wpływem wody.

Jego skład zawierający długie włókna z czystej bawełny daje papierowi siłę, piękno, naturalną, długotrwałą biel oraz niezrównany dotyk.

ARCHES® jest jedyną papiernią na świecie, która dogłębnie zabezpiecza papier wykorzystując odczynniki na bazie żelatyny. Zapewnia to połysk i transparentność kolorów, jednocześnie zabezpieczając farby przed wnikaniem wgłąb papieru.

Farby mogą być usuwane (na sucho lub mokro) w łatwy sposób odsłaniając biel papieru. Papier jest odporny na ścieranie i zdrapywanie bez powstawania zadziorów i kłaczków. ARCHES® Watercolour może absorbować duże ilości wody przy niewielkiej deformacji papieru.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl