Produkt dnia
Folia Maskująca do Aerografu
Folia Maskująca do Aerografu

59,99 zł

Manekin Drewniany Model Psa
Manekin Drewniany Model Psa

62,90 zł

szt.

Oferta bloków do akwareli marki Canson obejmuje zarówno bloki dedykowane do nauki akwareli jak również bloki papieru wyprodukowanego w 100% z bawełny przeznaczone dla akwarelistówDowiedz się więcej (VIDEO).

Bloki akwarelowe Canson

Bloki papieru do akwareli Canson

Malujemy na blokach akwarelowych Canson

Papier Canson Montval

to bezkwasowy, trwały, zabezpieczony przeciwko pleśni i wolny od wszelkich wybielaczy optycznych jest to najwłaściwszy papier do nauki akwareli. Wygodny w użytkowaniu, z łatwością daje się retuszować (papier może być wielokrotnie zmywany pędzlem). Dostępny w fakturze drobnoziarnistej, a także w różnych formatach, aby spełniać oczekiwania wszystkich użytkowników. Odpowiedni dla wszystkich technik mokrych: akwarela, gwasz, akryl. Blok posiada kartki z mikroperforacją.

Canson Imagine

to naturalnie biały, bezkwasowy papier z gładką fakturą. Idealny do rysunku ołówkami, kredkami czy węglem. Ze względu na gramaturę nadaje się również do technik wodnych: gwaszy, akwareli czy atramentu. To uniwersalny papier pozwalający na wykorzystanie wielu różnych technik i szerokiej gamy medium.

Papier do akwareli Aquarelle Canson® Héritage

to drobnoziarnisty papier zawierający 100% bawełny. Jest wytrzymały i chłonny, modelowany na okrągłej formie w celu uzyskania delikatnej tekstury. Cechuje go brak akumulacji pigmentów, daje żywe i zdecydowane kolory, a także zapewnia czyste pociągnięcie pędzla bez rozmazywania. Można bezinwazyjnie nanosić na nim poprawki na mokro, jak i na sucho. Papier ten pozostaje wystarczająco długo wilgotny, by zapewnić spokojne malowanie. Zgodny z normą ISO 9706, bezkwasowy, nie zawiera wybielaczy optycznych. Poddany specjalnej obróbce przeciwgrzybicznej. Dostępny w trzech rodzajach faktury: drobnoziarnistej, satynowej oraz gruboziarnistej.

Papier do akwareli Aquarelle Canson® Aquarelle

produkowany jest metodą tradycyjną przy użyciu maszyny cylindrycznej. Zawiera 60% bawełny, co wraz ze starannie dobranymi pozostałymi surowcami wykorzystywanymi w jego produkcji stanowi o jego wyjątkowości. Ten bezkwasowy, nie posiadający wybielaczy optycznych i mający bufor alkaliczny papier został opracowany tak, by gwarantować długotrwałe zachowanie doskonałej jakości. Jego zmysłowa w dotyku faktura i ciepła biel pozwalają na wydobycie kontrastów i perspektywy w tworzonym dziele.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl