Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

Bloki do farb olejnych stanowią alternatywne podłoże wobec klasycznego podkładu malarskiego - płótna bawełnianego czy lnianego. Są przygotowane do pracy - nie wymagają gruntowania. Uzupełnieniem oferty bloków olejnych jest papier o fakturze płótna sprzedawany w arkuszach lub w rolkach. Dowiedz się więcej (VIDEO).

Interesującą pozycją naszej oferty są stylowe zestawy kart do samodzielnego wykonania kartek pocztowych (pocztówek) farbami olejnymi.

Bloki i papier do oleju

Malujemy na papierze z płótnem

Bloki do oleju Fabriano

  • Tela (o gramaturze 300 g/m2)
  • Pittura (o gramaturze 400 g/m2)

Tela to najwyższej jakości bezkwasowy papier dedykowany do malarstwa olejnego. Jego wyjątkowa powierzchnia, będąca efektem specjalnego procesu fakturowania w czasie produkcji, przypomina płótno brezentowe. Papier Tela pozwala uzyskiwać efekty podobne do efektów malowania na podobraziach bawełnianych. Znajduje on zastosowanie we wszystkich technikach olejnych. 

Bloki do oleju Gamma

Wyprodukowane z oryginalnego papieru Fabriano. Polecane są one zarówno dla artystów, jak i uczniów, studentów szkół i uczelni artystycznych.

Bloki Gamma dostępne są w dwóch rodzajach:

  • Tela (o gramaturze 300 g/m2)
  • Pittura (o gramaturze 400 g/m2

Bloki do oleju Canson

  • Figueras (290 g/m2).

Figueras to wysokiej jakości, odporny papier, specjalnie opracowany dla potrzeb malarstwa olejnego. Posiada specjalną barierę, dzięki której równomiernie wchłania wodę, rozpuszczalniki i kleje, pozwalając na doskonałe trzymanie się warstw farby na powierzchni, co sprawia, że kolory są wyjątkowo wiernie oddane. Papier nie jest powlekany, jego naturalna tekstura przypomina lniane płótno. Jest bezkwasowy i zachowuje trwałość w czasie długotrwałego przechowywania. Stanowi doskonałe podłoże dla pasteli olejnych i dla farb akrylowych, gdy chcemy uzyskać mocny efekt impasta.

Bloki do oleju Koh-I-Noor

  • popOil (250g/m2),
  • płótno malarskie w bloku (280 g/m2).

Pocztówki do akryli i oleju SMLTArt

Ciekawą propozycją są karty pocztowe Haiku Cards wielkości A5 papieru o gramaturze 420 g/m2.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl