Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

Bloki rysunkowe C a'grain 224 wykonane są z czysto-białego, bezkwasowego, lekkoziarnistego (fin) papieru o wysokiej gramaturze 224 g/m2 (extra heavy weight). Powierzchnia papieru jest odporna na wielokrotne wymazywanie i poprawki korekcyjne. Bloki papieru są w układzie ze spiralą górną lub bez spirali (klejone na jednym boku). Zalecany jest do rysunku i szkiców ołówkiem, węglem, pastelami, kredkami i pisakami. Dowiedz się więcej (VIDEO).

Filtry

Papier Canson ’’C’’ à grain®

to podstawowy papier rysunkowy, jest on idealny dla wszystkich suchych i mokrych technik, a także markerów. Dzięki swojej drobnoziarnistej fakturze, która nie jest ani zbyt gładka, ani zbyt wydatna, pozwala uzyskać zarówno efekt reliefu, jak i delikatnie wyważony rezultat. Ten wyprodukowany wyłącznie na bazie alfa-celulozy papier w ogóle nie zawiera ligniny, która może powodować żółknięcie w miarę upływu czasu. Także jako papier uniwersalny nadaje się do wszystkich technik na sucho oraz niektórych technik na mokro, np. z wykorzystaniem atramentu i gwaszu.

"C" à grain® jest zaklejany w masie i powierzchniowo, przez co jest w stanie wytrzymać wielokrotne wycieranie lub drapanie bez odprysków. Jego optymalne przeznaczenie to ołówek, kredka pastelowa i węgiel. Przy wyższej gramaturze (224 g/m2) jest także odpowiedni dla technik tj.: akwarela, gwasz, atrament, pióro czy marker. Zgodny z normą ISO 9706, bezkwasowy, niezawierający wybielaczy optycznych.

Rysujemy na papierze Canson "C" a grain

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl