Produkt dnia
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml

12,00 zł

Cena regularna: 14,99 zł

Najniższa cena: 14,99 zł

Zestawy Inktense marki Derwent obejmuje zarówno kredki z tuszem Inktense w kompletach zawierających od 12 do 72 kolorów, zestawy ze sztyftami Inktense Blocks oraz zestawy z tuszem w kostkach. Kredki i sztyfty można używać do "tradycyjnego" rysowania (malowania) ale piękne efekty otrzymuje się po rozpuszczeniu ich w wodzie. Dowiedz się więcej (VIDEO)

Filtry

Zestawy z tuszem Derwent Inktense

Kredki Derwent Inktense

to kredki, w których rdzeniu znajduje się specjalny tusz. Można nimi rysować tradycyjnie ale najciekawsze efekty uzyskuje się po rozmyciu wodą, pod wpływem której uwalnia się intensywny kolor tuszu. Po wyschnięciu kolor staje się permanentny co pozwala na nakładanie na siebie wielu warstw i uzyskanie nowych odcieni bez obawy rozmycia. Specjalna wodoodporna kredka działa jak konturówka: pozwala precyzyjnie ograniczyć obszar, na którym nastąpi rozmycie. Przy użyciu konturówki można malować również na jedwabiu i innych tkaninach.

Sztyfty z tuszem Derwent Inktense Blocks

to grube sztyfty o prostokątnym przekroju. Można je zastosować  do bardzo różnych technik.  Używane „na sucho” przypominają tłuste pastele, otrzymujemy wtedy czyste i intensywne kolory. Natomiast po wymieszaniu z wodą zamieniają się w półprzeźroczysty tusz. Kolory łączą się ze sobą umożliwiając uzyskanie niezliczonej ilości barw i odcieni. Można ich używać na zwilżonym podłożu lub też na suchym i następnie dodawać wodę. 

Do pracy z kredkami lub sztyftami Inktense można użyć pisaka pędzelkowego lub rozpylacza do aplikowania wody.

Co to są tusze Inktense Derwent?

Malujemy tuszami Inktense marki Derwent

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl