Produkt dnia
Pasteli Suche Maries Masters 48 Kolorów
Pasteli Suche Maries Masters 48 Kolorów
71,50 zł 65,99 zł
szt.

Kredki

Oferujemy komplety kredek (pastelowych, akwarelowych i artystycznych), ołówków różnych twardościach i zestawów do rysowania dla artystów plastyków i hobbystów renomowanych firm polskich i europejskich takich jak Derwent, Koh-i-noor, Cretacolor, czy Renesans.

Kredki artystyczne to kredki rysunkowe dające duże możliwości tworzenia przejść światłocieniowych. Dobrze kryją, mają wysokiej klasy pigmenty, dzięki czemu kolor pozostaje niezmieniony. Zastosowane okładziny na rdzenie kredek są pozyskane z wysokiej jakości drewna. Kredki artystyczne mogą być również w wersji bezdrzewnej, wykonanej w całości z kolorowego sztyftu, pokrytego bezbarwnym lakierem.
Kredki akwarelowe to kredki w skład których wchodzą kolorowe pigmenty, zmieszane z gumą arabską, gliceryna i żółcią. Kredki akwarelowe mogą być stosowane w taki sam sposób jak akwarele, tzn. na mokrym lub suchym papierze. Tworzony rysunek może być rozmyty wodą dla uzyskania efektu transparentności.
Kredki pastelowe wyglądem przypominają zwykłe kredki, jednak różnią się zawartością rdzenia i efektem wykończenia powstałych rysunków, czy obrazów. Sztyft pokryty jest drewnianą oprawką dzięki czemu pastela jest chroniona przed złamaniem, można ją ostrzyć za pomocą temperówki, a sposób zaostrzenia pozwala na rysowanie cienkich linii, bądź pozwala zamalowywać duże powierzchnie.
Sztyfty rysunkowe to różnokolorowe sztyfty artystyczne do rysowania: czernie różnej twardości, sepia, sangwina itp.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl