Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

Pędzle silikonowe to unikalne narzędzie dla artystów do kształtowania i mieszania kolorów oraz rysowania drobnych szczegółów. Używane są również przy rzeźbiarstwie - modelowanie gliny z ich pomocą nigdy nie było tak łatwe. Dzięki temu, że silikonowa końcówka nie absorbuje farb ani kleju - narzędzia praktycznie się nie niszczą. Dlatego wielu artystów używa ich zamiast pędzla. Wystarczy umyć je po skończonej pracy i mogą służyć przez długie lata. Pędzle silikonowe są również używane do pracy z pastelami do blendowania kolorów.

Pędzle typu "colour shaper" znalazły do tej pory bardzo wielu swoich zwolenników wśród artystów, właśnie dzięki swojej wszechstronności. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ (VIDEO)

 

Filtry
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Pędzle silikonowe

Prezentujemy możliwości silikonowych pędzli colour shaper

Silikonowe pędzle colour shaper to uniwersalne narzędzie wykorzystywane w wielu obszarach sztuki: mogą służyć do pracy praktycznie w każdej technice malarskiej do rozprowadzania farby po powierzchni, w rysunku są często używane do blendowania (np. pasteli olejnych) a w pracach modelarskich są idealne do pracy z glinką samoutwardzalną lub masą akrylową. Ze względu na różne rodzaje końcówek i ich wielkości zakres ich stosowania jest ograniczony praktycznie tylko wyobraźnią artysty.

Jak używać pędzli silikonowych?

W zamieszczonym powyżej filmie instruktażowym artystka Joey Burdett pokazuje różnorodne możliwości pędzli colour shapers. W pierwszej części filmiku prezentuje wykorzystanie pędzli do pracy z glinką (termoutwardzalną) - wykorzystuje różnorodne końcówki i wielkości pędzla do swobodnego kształtowania masy plastycznej i nadawania jest oczekiwanej faktury. Część druga filmiku poświęcona jest pracy z pastelami pokazując w jak łatwy sposób możemy uzyskiwać przejścia kolorystyczne techniką blendowania.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl