Produkt dnia

Daler Rowney oferuje szereg serii bloków do akwareli: najwyższej klasy seria bloków Langton przeznaczona dla profesjonalistów, następnie mamy wysokiej jakości papier Aquafine oraz bloki do nauki akwareli serii Simply. Dowiedz się więcej.  Na uwagę zasługują ciekawe formaty bloków Aquafine.

Bloki do akwareli Daler Rowney 

Papier do akwareli Langton Prestige 

to wspaniały najwyższej jakości papier akwarelowy, archiwalnej trwałości, wyrafinowanie miękki w dotyku i naturalnie biały. Nieskazitelną powierzchnię papierów Langton Prestige pokrywa faktura, którą w dotyku można porównać jedynie do wełnianego filcu. Papier przechodzi wymagającą kontrolę jakości i jest produkowany w jednym z najstarszych, tego typu, zakładów w Europie. Do bawełnianej pulpy z której zrobiony jest papier dodaję się żelatynę dzięki czemu papier jest mocny i odporny na większość wymagających technik. Bezkwasowy, zawiera rezerwę alkaliczną (zasadową) co zabezpiecza prace przed powstawaniem przebarwień w wyniku zakwaszenia. 3 faktury do wyboru : gruboziarnista (Rough), średnioziarnista (Cold Pressed NOT) oraz gładka (Hot Pressed).

Papier do akwareli Langton

to wytwarzany tradycyjna techniką czerpania, bezdrzewny papier spełniający najbardziej rygorystyczne wymogi. Idealnie zrównoważony skład, bezkwasowy, świetnie uwydatnia subtelne rozmycia oraz pozwala na łatwe rozprowadzenie koloru na całej swojej powierzchni. Idealny papier do techniki malowania na mokro. Dzięki swojej stabilności i odporności na ścieranie papier Langton idealnie nadaję się do nanoszenia na siebie wielu warstw, tuszu, kredek oraz ołówków bez obawy że powierzchnia ulegnie zniszczeniu.  

Papier do akwareli Aquafine 

to  specjalnie przygotowywany papier do akwareli wytwarzany w 100% z pulpy drzewnej. Pozbawiony kwasu i sezonowany zapewnia utrzymanie koloru farb i spójności papieru w czasie. Jest bezkwasowy i buforowany węglanem wapnia aby zapobiec przebarwieniom i zapewnić trwałość. Przeznaczony jest dla studentów i hobbystów ale również dla artystów plastyków preferujących tworzenie w "suchych" technikach akwarelowych. Gramatura 300g/m2 zapewnia dobrą absorpcję wody i utrzymanie odpowiedniej twardości powierzchni co pozwala na łatwe ścieranie, nadaje się również do stosowania fluidu maskującego. Nie wymaga naciągania i przyklejania.

Papier serii Daler Rowney Simply

to biały, bezkwasowy papier z delikatną fakturą. Papier polecany do rysunków wykonywanych kredką oraz piórkiem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl