galerianakanapie
100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam180Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Czas wysyłki
4.9
Koszt wysyłki
4.9
Obsługa kupującego
5

Canson Heritage®

to papier najwyższej jakości, bezkwasowy, wykonany w 100% z bawełny, stabilny i odporny na deformacje. Zapewnia zoptymalizowany czas pracy, tzn. papier pozostaje wystarczająco długo wilgotny, by zapewnić spokojne malowanie. Modelowany został na okrągłej formie w celu uzyskania delikatnej tekstury.Papier dostępny w trzech rodzajach faktur: drobnoziarnistej, gruboziarnistej oraz satynowej. Arkusze posiadają cztery naturalne brzegi oraz znak wodny, który jest gwarancją tradycyjnej metody wytwarzania.

Canson® Moulin du Roy® 

to papier do akwareli wytworzony przy użyciu tradycyjnej maszyny cylindrycznej. Ma wygląd i dotyk papieru ręcznie wykonanego. Papier w 100% bawełniany wykazuje zarówno idealną absorpcję jak i nadzwyczajną wytrzymałość.Naturalnie biały , bezkwasowy i wytworzony całkowicie bez użycia środków wybielających papier ma optymalne właściwości utrzymania swoich cech wraz z upływem czasu.

Canson® Montval®

to bezkwasowy papier charakteryzujący się wysoką trwałością m.in. poprzez zabezpieczenie przeciwko oddziaływaniu grzybów. Papier Montval jest produkowany bez użycia jakichkolwiek wybielaczy optycznych. To najwyższa jakość dla studiów w akwareli. Gramatura papieru od 185 do 300 g/m2.

Daler-Rowney Aquafine

to bezkwasowy, wolny od wybielaczy papier o gramaturze 300 g/m2 wytwarzany przy użyciu nieprzetwarzanej pulpy drzewnej. W celu zabezpieczenia przeciw przebarwieniom i w celu zapewnienia jego trwałości jest buforowany węglanem wapnia. Produkowany z dwoma rodzajami faktur: gruboziarnistą (prasowany na zimno) i gładką.

Fabriano Disegno 5

to mieszanka bawełny (50%) wysokiej jakości, a także starannie dobranej celulozy. Papier bezkwasowy, gwarantuje to niezmienność jego właściwości w czasie. Arkusze papieru mają zdobione krawędzie i ułożony wzdłuż nich znak wodny „FABRIANO 5 50% COTTON”. Produkowany jest on w trzech rodzajach powierzchni: gładki oraz z lekką i grubą fakturą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl