Ekologiczne przesyłki
 
Obsługa, która pomoże Ci wybrać
 
Średnia ocena sklepu: 4.9
 
Rabaty i zniżki
Filtry
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Fantasy Moon - charakterystyka ogólna

Fantasy Moon to farby teksturowane o efekcie perłowym i opalizującym. Składają się z 18 kolorów, sprzedawanych w pojemnikach 45 ml. Dzięki Fantasy Moon można uzyskać zaskakujące, wspaniałe efekty zarówno będąc początkującym artystą, jak również ekspertem w dziedzinie dekoracji. Są to farby na bazie rozpuszczalnika, gotowe do użycia z dobrą wytrzymałością na światło.

Krycie zależy od grubości zastosowanej warstwy farby. Przy cienkiej występuje efekt opalizujący, transparentny, przy grubej warstwie farby te są kryjące. Efekt wykończenia: błyszczący.  Kolory mogą być ze sobą mieszane. 

Farby do szkła i ceramiki Fantasy Moon to farby teksturowane o efekcie perłowym i opalizującym nadają się idealnie do dekoracji biżuterii. Dekoracja bransoletki przy zastosowaniu farb Fantasy Moon
Efekty powstające przy malowaniu powierzchni farbami Fantasy Moon Malowanie na szkle przy wykorzystaniu farb Fantasy Moon i konturówek Cerne Relief

Fantasy Moon - zastosowanie 

Farby tej serii idealnie nadają się do tworzenia biżuterii i dekoracji na wielu materiałach, min.: szkle, terakocie, włóknach, ceramice, płótnie, metalu, drewnie. 

Fantasy Moon - sposób użycia:

Przed użyciem należy dokładnie wymieszać farby patyczkiem. Aplikacja pędzlem przy cienkiej jak i grubej warstwie. Czas schnięcia: przy grubej aplikacji można dotknąć po 2 h, natomiast całkowite wyschnięcie następuje po 10 h. Rozcieńczanie- czyszczenie: za pomocą bezzapachowego spirytusu mineralnego oraz terpentyny. Czyszczenie pomalowanych powierzchni: wilgotną szmatką bez środków chemicznych. 

Fantasy Moon - efekty specjalne

Użycie VITRAIL Sparkling Medium doda farbom blasku i migoczącego efektu

Nałożenie farb na świeżo położone kolory farb transparentnych Vitrail da efekty marmuru. Ten efekt uzyskiwany jest również po aplikacji farb do ceramiki bezpośrednio na farby Fantasy Moon, po całkowitym ich wyschnięciu (min 48 h)

 

Farby Fantasy Moon nie są przeznaczone do kontaktu z żywnością.

 

KATALOG PRODUKTÓW FIRMY PEBEO:  PebeoCatalogue.pdf

 

 

!!! WYPRZEDAŻ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW !!!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl