Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Fantasy Prisme - charakterystyka ogólna

Fantasy Prisme to kryjące farby do dekoracji w 28 kolorach z wykończeniem błyszczącym, w buteleczkach 45 ml. Szeroki wachlarz kolorów pozwala na tworzenie wspaniałych, unikalnych efektów na poziomej, płaskiej powierzchni. Kolory mogą być ze sobą mieszane. Fantasy Prisme to farby na bazie rozpuszczalnika, gotowe do użycia,  z dobrą wytrzymałością na światło. 

Fantasy Prisme to kryjące farby do dekoracji w 28 kolorach z wykończeniem błyszczącym charakteryzujące się dobrą odpornością na światło Efekty uzyskane przy użyciu farb Fantasy Prisme i farb do szkła Vitrail
Malowanie powierzchni farbami Fantasy Prisme może dać niesamowity wygląd Połączenie farb Fantasy Moon, Fantasy Prisme i farb do szkła Vitrail

Fantasy Prisme - zastosowanie 

Fantasy Prisme idealnie nadaje się do tworzenia biżuterii i dekoracji na wielu materiałach, m.in.: szkle, terakocie, włóknach, ceramice, płótnie, metalu, drewnie. 

Fantasy Prisme - sposób użycia:

Przed użyciem należy dokładnie wymieszać farby patyczkiem. Można użyć zakraplacza, pędzel lub bezpośrednio nalewać z butelki na dekorowaną powierzchnię. Czas schnięcia: przy grubej aplikacji można dotknąć po 6h, natomiast całkowite wyschnięcie następuje po 72h. Rozcieńczanie - czyszczenie: za pomocą bezzapachowego spirytusu mineralnego oraz terpentyny. Czyszczenie pomalowanych powierzchni: wilgotną szmatką bez środków chemicznych. 

KATALOG PRODUKTÓW FIRMY PEBEO:  PebeoCatalogue.pdf

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
Sklep internetowy Shoper.pl