7 Powodów, dla których warto kupować w Monet

Opcje przeglądania

Podobrazia malarskie, blejtramy

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dobrej jakości podobrazia malarskie polskich producentów. Podobrazia są zagruntowane i zabezpieczone folią.

 Wskazówka: jeśli chcą Państwo wyszukać podobrazie o konkretnym wymiarze prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki: wystarczy wpisać wymiary w formie np. 50x70.

Uwaga: w przypadku braku wyników wyszukiwania zalecamy sprawdzenie odwrotnego sposobu wpisania formatu czyli w naszym przykładzie 70x50.

 

Podobrazia bawełniane Jawa

podobrazia bawełniane Jawa
Podobrazia bawełniane Jawa

to wysokiej jakości podobrazia malarskie produkcji polskiej. Wykonane z bawełnianego płótna włoskiego o gramaturze 330g/m2 naciągniętego na krosno sosnowe o wymiarach 40 x 20 mm. Płótno jest trzykrotnie gruntowane i mocowane jest zszywkami z tyłu krosna. Podobrazia Jawa charakteryzują się bardzo dobrym naciągiem płótna.

Podobrazia bawełniane Akart

podobrazia bawełniane Akart
Podobrazia bawełniane Akart

to bardzo dobrej jakości podobrazia bawełniane produkcji polskiej. Szeroka gama rozmiarów, dobrze gruntowane płótno wysokiej jakości i dobre wykonanie powoduje, że podobrazia te są chętnie używane zwłaszcza dla farb olejnych i akryli. Płótno bawełniane (tył szary) naciągnięte jest na grubym krośnie i przymocowane zszywkami z tyłu. Kliny drewniane w zestawie.

Podobrazia bawełniane Renesans

podobrazia bawełniane Renesans
Podobrazia bawełniane Renesans

to płótno bawełniane (lub lniane na zamówienie), podwójne gruntowane gessem akrylowym naciągnięte na blejtram. Staranna selekcja surowców sprawia, że są one odpowiednio elastyczne i trwałe, a jednocześnie cechuje je bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. W celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem każde podobrazie jest ofoliowane. Podobrazia w formatach do 20x30cm są bez klinów.

Podobrazia malarskie 3D

podobrazia malarskie 3D
Podobrazia malarskie 3D

to wysokiej jakości podobrazia malarskie wykonane z bawełnianego płótna naciągniętego na krosno sosnowe o wymiarach 20 x 40 mm i grubości 40 mm. Odpowiednie zarówno do farb olejnych jak i akrylowych charakteryzują się bardzo dobrym naciągiem płótna. Po zamalowaniu boków nie wymagają oprawienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
Sklep internetowy Shoper.pl