Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Renesans Maxi Acril - farby akrylowe z połyskiem

Gama tradycyjnych farb akrylowych z połyskiem Renesans Maxi Acril składa się z 55 kolorów (w tym 7 kolorów metalicznych) w tubkach metalowych 60 ml, z których wszystkie nadają się do mieszania ze sobą.

Farby akrylowe to nowoczesne farby, które aktualnie są w grupie najczęściej wykorzystywanych ze względu na swoją praktyczność, wszechstronność, wytrzymałość i połysk.

Dostępne odcienie metaliczne to: 49-biel perłowa, 50-złoto, 51-złoto bogate, 52-złoto dukatowe, 53-srebro, 54-miedź i 55-brąz. Wszystkie nadają się do mieszania ze sobą.

Farby Maxi Acril produkowane są w oparciu o żywicę akrylową najwyższej jakości i zdyspersowany w niej pigment. Dzięki zastosowaniu takiego składu farby te cechuje duży połysk i świetna struktura.

Doceniane przez malarzy, dekoratorów i scenografów oraz szalenie praktyczne do stosowania na wielu powierzchniach takich jak płótno, papier, drewno, plastik itp.

W celu ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych malowaną powierzchnię po wyschnięciu farby należy dobrze zabezpieczyć werniksem do farb akrylowych.

Pobierz wzornik kolorów

Farby akrylowe Maxi Acril

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
Sklep internetowy Shoper.pl