Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Farby olejne Van Gogh

Wysokiej jakości farby firmy Talens o dużej sile krycia i olśniewających barwach. Są łatwe w użyciu i proste do mieszania.

Farby Van Gogh mają dużą zawartość pigmentu. Wszystkie kolory mają jednakową konsystencję i poziom połysku.

Zagwarantowane doskonałe krycie i trwałość koloru.

Farby olejne Van Gogh dostępne są w szerokim wachlarzu 66 kolorów w różnych wielkościach, kompletach i pudełkach.

Stopień odporności na działanie światła waha się od dobrego do bardzo dobrego, więc kolory zachowują przez długie lata tą samą barwę co świeżo-malowane płótno. 

Jakość farb Talens Van Gogh 

Farby tej serii spełniają wymagania zarówno początkującego artysty jak i zaawansowanego malarza. Van Gogh to farba dająca dużo przyjemnych doznań z malowania oraz zapewniająca osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Dzięki bardzo plastycznej i miękkiej strukturze, pociągnięcia pędzlem pozostają bardzo widoczne, a farba pozostaje w miejscu.

Bardzo istotnymi zaletami tej farby są również: równomierny czas wysychania dla wszystkich kolorów oraz jednakowy poziom połysku (tak, że nawet mieszane kolory po wyschnięciu posiadają jednakowy wygląd).

 

Wybierając farby olejne Van Gogh firmy Talens wybierasz przede wszystkim jakość.

To właśnie wysoka jakość farb powoduje, że możesz całkowicie uruchomić swoją kreatywność i skupić się wyłącznie na procesie malowania.

Dzięki żywym i intensywnym kolorom Twój obraz może wyglądać tak jak go sobie wyobrazisz - Twoja wyobraźnia określa kierunek a farba jest Twoim narzędziem. 

 

W tubkach metalowych 40 ml , 60 ml i 200 ml.

 

 

Paleta kolorów Talens Van Gogh


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
Sklep internetowy Shoper.pl