Produkt dnia
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml

12,00 zł

Cena regularna: 14,99 zł

Najniższa cena: 14,99 zł

Oferujemy różne zestawy flamastrów i markerów marki Koh-I-Noor zarówno dla młodych artystów jak i osób bardziej wymagających. Dowiedz się więcej (VIDEO)

Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Flamastry Koh-I-Noor

Jak malować flamastrami Koh-I-Noor?

Flamastry dwustronne KIN 

to spieralne pisaki, które posiadają atrament na bazie wody. Ułatwia to spieranie tuszu z większości standardowych tkanin. Flamastry Koh-I-Noor wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, na terenie Unii Europejskiej.

Flamastry posiadają dwie końcówki:

  • grubą - do wypełniania większych powierzchni,
  • cienką - zapewnia rysowanie cienkich, precyzyjnej linii.

Flamastry dwustronne dostępne w kompletach: 6, 12, 18, 24 i 30 kolorów.

Flamastry Magic KIN

to flamastry posiadające dodatkowy bezbarwny flamaster, dzięki któremu można zmieniać kolory wykonanej pracy. Można w ten sposób łatwo podwoić paletę kolorów kompletu.

Dzięki flamastrom MAGIC można uzyskać rozmaite efekty. Przykładowo: bliskość dwóch kolorów bez niepożądanego efektu nachodzenia na siebie, przerywane i kolorowe linie, a także inne efekty nieosiągalne przez inne flamastry. Flamastry zostały wykonane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej.

Flamastry MAGIC dostępne w kompletach: 5+1, 10+2, 16+2 kolorów.

Flamastry pędzelkowe KIN

to flamastry szkolne, pędzelkowe. Łączą one w sobie cechy flamastra i pędzla. Umożliwiają uzyskiwanie ciągłych i jednolitych linii o różnej grubości. Doskonale nadają się do wypełniania dużych powierzchni. Flamastry zostały wykonane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej.

Flamastry pędzelkowe dostępne w komplecie 12 kolorów.

Markery Flipchart KIN

to markery przeznaczone do pisania na tablicach typu flipchart. Są łatwo zmywalne z tablicy i posiadają konstrukcję zapobiegającą ich wysychaniu. Przeznaczone do różnych powierzchni, tj.: kamień, folia, guma, plastik, szkło i innych gładkich powierzchni

Markery permanentne KIN

to markery z atramentem na bazie alkoholu, co zapewnia ich szybkie wysychanie i odporność na wodę, jak i warunki atmosferyczne. Atrament nie ścieka i nie powoduje zabrudzeń. Przeznaczone do powierzchni, tj.: drewno, skóra oraz papier.

Markery permanentne dostępne w dwóch kompletach po 4 sztuki każdy: z okrągłą końcówką lub ze ściętą końcówką.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl