Jak wykorzystać możliwości markerów Chameleon do zmiany gradacji kolorów?

Jak wykorzystać możliwości markerów Chameleon do zmiany gradacji kolorów?

Markery Chameleon to pisaki z dwoma końcówkami: precyzyjną (okrągłą) oraz pędzelkową. Innowacyjnym rozwiązaniem technicznym tej serii markerów jest dołączany do markera zbiorniczek z bezbarwną bazą.

Jak uzyskać efekt blendowania kolorów markerów Chameleon?

  • ustaw marker w pozycji pionowej żądaną końcówką do góry,
  • nasadź na końcówkę markera zbiorniczek z bezbarwną bazą,
  • po złączeniu z markerem baza rozrzedza kolor co powoduje, że podczas rozpoczynania rysowania kolor będzie bardzo jasny, z czasem będzie się nasycał coraz bardziej aż uzyska intensywną barwę,
  • zdejmij z markera zbiorniczek z bazą i gotowe!
  • pamiętaj: im dłużej zbiorniczek z bazą będzie dołączony do markera tym dłużej będzie zachodziło dochodzenie do pełnej intensywności koloru.

Na załączonym krótkim wideo widzimy, że dołączanie i odłączanie zbiorniczka z bezbarwną bazą jest całkowicie bezproblemowe - zbiorniczek możemy dołączać do dowolnie wybranej końcówki markera. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskanie gradacji koloru, tworzenie głębi i rozjaśniania jest niemalże dziecinnie proste.

Markery Chameleon zawierają wysokiej jakości, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu, którego zapach nie jest drażniący i jest trwały na większości powierzchni. To idealne narzędzie do kolorowania, mangi, kaligrafii i rysowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl