Produkt dnia
Folia Maskująca do Aerografu
Folia Maskująca do Aerografu

59,99 zł

Manekin Drewniany Model Psa
Manekin Drewniany Model Psa

62,90 zł

szt.

Farby akwarelowe na sztuki, to możliwość wyboru potrzebnych kolorów w różnych markach. W jednej marce znajdziesz przepiękną ultramarynę, w drugiej cudowną złotą ochrę. Dowiedz się więcej (VIDEO)

Farby akwarelowe (na sztuki)

Jak namalować portret farbami akwarelowymi?

Oczywiście te akwarele z najwyższej półki mają bardzo wysoką zawartość pigmentu, ale czasami dla Ciebie będzie bardziej odpowiedni kolor z innej półki. Dlatego polecamy Ci sprawdzanie poszczególnych kolorów i marek, by wypracować sobie własny osąd w zależności od osobistych wymagań i potrzeb.

Jeśli szukasz akwareli najwyższej jakości, to proponujemy ci marki: Aquarius Romana Szmala w kostkach, Schmincke Horadam w półkostkach i kostkach oraz Rembrandt Talensa w tubkach i półkostkach. Troszkę niżej, ale z możliwością znalezienia bardzo interesujących, nowych odcieni są Białe Noce Nevskaya Palitra w kostkach, Renesans w półkostkach, van Gogh Talensa w tubkach 10 ml oraz Aquarelle Pebeo w półkostkach.

Ciekawym rozwiązaniem mogą być akwarele w płynie Liquarel Renesans w buteleczkach 30 ml oraz Colorex Pebeo z dozującą pipetką w buteleczkach 45 ml i metaliczne farby Sonnet w kostkach.

Akwarela węglem? Tak - to możliwe.

Do proponowanych farb znajdziesz u nas wszelkie inne materiały potrzebne do namalowania akwareli, jak papiery i bloki do malowania akwarelami od 100% bawełny, przez tańsze mieszanki, po celulozę oraz pędzle różnych kształtów z naturalnego włosia, jak również z imitacji takiego włosia i innych syntetyków. Również pomocne będą akcesoria, jak spritzery, rozpylacze, pojemniki na wodę, gąbki czy opakowania na kostki akwarelowe. Wybór zawsze należy do Ciebie, ale służymy radą, jeśli będziesz takiej potrzebował lub potrzebowała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl