Produkt dnia
Folia Maskująca do Aerografu
Folia Maskująca do Aerografu

59,99 zł

Manekin Drewniany Model Psa
Manekin Drewniany Model Psa

62,90 zł

szt.

Akcesoria do linorytu obejmują wszelkiego rodzaju narzędzia niezbędne do technik graficznych m.in. wałki gumowe, płyty do linorytu, dłutka różnych kształtów, stolnice i inne. Farby do linorytu (farby do druku) znajdą Państwo w odrębnej kategorii. Dowiedz się więcej.

Akcesoria do linorytu

Płyty do linorytu jako materiał do tworzenia matrycy

Linoryt jako jedna z technik graficznych wymaga stworzenia matrycy rysunku, który będziemy chcieli powielać. Ze względu na stosunkowo prostą obróbkę mechaniczną linoleum znalazło szerokie zastosowanie do tworzenia matryc.

Oferujemy płyty linorytnicze o różnej twardości i różnych rozmiarach. Płyty miękkie oznaczone są nazwą SoftCut. Oprócz klasycznych płyt prostokątnych posiadamy w ofercie okrągłe wkłady do tworzenia stempli drukarskich.

Dla najmłodszych alternatywnym rozwiązaniem jest pianka drukarska

Dłutka do linorytu

Żeby móc wyżłobić wzór matrycy w płycie lino potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Dłutka do linorytu mają różne kształty rylca i produkowane są w postaci zestawów dłutek, w których różne rylce osadzone są na sztywno każdy w swojej rączce lub też w postaci rylców wymiennych osadzanych w plastikowej lub drewnianej obsadce.

Wałki do linorytu

Żeby móc rozprowadzić farbę do linorytu po matrycy potrzebujemy do tego wałka. W naszej ofercie znajdą Państwo wałki gumowe szerokości od 50 do 300 mm różnej twardości i w różnym wykonaniu.  

W osobnej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo zestawy do linorytu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl