Produkt dnia
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601

148,50 zł

Cena regularna: 165,00 zł

Najniższa cena: 165,00 zł
szt.

Akcesoria do linorytu obejmują wszelkiego rodzaju narzędzia niezbędne do technik graficznych m.in. wałki gumowe, płyty do linorytu, dłutka różnych kształtów, stolnice i inne. Farby do linorytu (farby do druku) znajdą Państwo w odrębnej kategorii. Dowiedz się więcej.

Akcesoria do linorytu

Płyty do linorytu jako materiał do tworzenia matrycy

Linoryt jako jedna z technik graficznych wymaga stworzenia matrycy rysunku, który będziemy chcieli powielać. Ze względu na stosunkowo prostą obróbkę mechaniczną linoleum znalazło szerokie zastosowanie do tworzenia matryc.

Oferujemy płyty linorytnicze o różnej twardości i różnych rozmiarach. Płyty miękkie oznaczone są nazwą SoftCut. Oprócz klasycznych płyt prostokątnych posiadamy w ofercie okrągłe wkłady do tworzenia stempli drukarskich.

Dla najmłodszych alternatywnym rozwiązaniem jest pianka drukarska

Dłutka do linorytu

Żeby móc wyżłobić wzór matrycy w płycie lino potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Dłutka do linorytu mają różne kształty rylca i produkowane są w postaci zestawów dłutek, w których różne rylce osadzone są na sztywno każdy w swojej rączce lub też w postaci rylców wymiennych osadzanych w plastikowej lub drewnianej obsadce.

Wałki do linorytu

Żeby móc rozprowadzić farbę do linorytu po matrycy potrzebujemy do tego wałka. W naszej ofercie znajdą Państwo wałki gumowe szerokości od 50 do 300 mm różnej twardości i w różnym wykonaniu.  

W osobnej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo zestawy do linorytu.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl