Produkt dnia
Pocztówki Akwarelowe z Czarnym Papierem 360 gsm Van Gogh 10 szt.
Pocztówki Akwarelowe z Czarnym Papierem 360 gsm Van Gogh 10 szt.

28,99 zł

Cena regularna: 35,99 zł

Najniższa cena: 35,99 zł
szt.

Cienkopisy idealnie nadają się do tworzenia rysunków, opisów, scrapbookingu, tworzenia kartek, a także rysunków technicznych. Zachęcamy również do przekonania się osobiście, że cienkopisy kolorowe świetnie sprawdzają się również w zabawie z kolorowankami.

W ofercie naszego sklepu plastycznego posiadamy cienkopisy różnorodnego rodzaju: kreślarskie, kolorowe, metaliczne, tonalne i inne. Dowiedz się więcej.  

 

Cienkopisy

Cienkopisy sprzedawane na sztuki

Derwent Line Marker

to cienkopisy o grubości od 0.05 do 0.8 mm. Podstawowe kolory: czarny i sepia. Dostępne w innych kolorach na zamówienie. Sprzedawane również w kompletach 3 i 6 szt.

FC Pitt FineLiner

to cienkopisy o grubości 0.3, 0.5, 0.7 mm oraz z końcówką pędzelkową 1.5 mm. Podstawowe kolory: czarny, sepia i sangwina. Sprzedawane również w kompletach w różnych gamach kolorystycznych.

Koh-I-Noor 7141

to cienkopisy czarne o grubości 0.25, 0.5, 0.75 mm oraz 1 mm. W ofercie jest zestaw obejmujący wszystkie grubości pisaków.

ZIG Writer Metallic

dostępne w kolorach: srebrny i złoty.

cienkopisy Renesans

czarne pisaki o grubości od 0.03 do 1.0 mm oraz dwie szerokości końcówek pędzelkowych. Również w zestawach 6 i 12 sztuk.

ZIG Millenium

czarne cienkopisy o grubości od 0.05 do 0.8 mm.

ZIG Mangaka

cienkopisy dedykowane do rysowania mangi. Mają okrągłą końcówką 0.03 do 0.8 mm oraz dwie końcówki elastyczne: flexible fine i flexible medium. Dostępne w kolorach: czarny, sepia, fiolet, szary, jasnoniebieski. Również w zestawach po 3, 5 i 8 sztuk.

 

Zestawy cienkopisów

Marabu FineLiner Colour

cienkopisy o żywych, jaskrawych kolorach i grubości 0.5 mm dostępne w zestawach od 4 do 24 sztuk.

Cienkopisy tonalne Chameleon

cienkopisy kolorowe pozwalające na uzyskanie efektu przejścia pomiędzy kolorami (zmiany kolorów). Dostępne w zestawach 12, 24 i 48 sztuk.

 

Na jakim papierze cienkopisy sprawdzają się najlepiej?

Do rysowania ilustracji (manga, komiksów) są produkowane specjalne bloki papieru zapewniające duży kontrast i odporności na wycieranie. Dobrze sprawdzają się również bloki z gładkim papierem np. bloki wykorzystywane do kaligrafii

 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl