Bloki do farb akrylowych stanowią alternatywne podłoże wobec klasycznego podkładu malarskiego - płótna bawełnianego czy lnianego. Technika akrylowa, wymaga papieru o wysokiej gramaturze, odpornego i wchłaniającego. Uzupełnieniem oferty bloków akrylowych jest papier o wysokiej gramaturze przeznaczony do malowania farbami akrylowymi sprzedawany w arkuszach (50x65, 70x100 cm).  Dowiedz się więcej (VIDEO).

Interesującą pozycją naszej oferty są stylowe zestawy kart do samodzielnego "namalowania" kartek pocztowych (pocztówek) farbami akrylowymi.

 

Bloki i papier do akryli

Bloki do akryli Fabriano

w dwóch rodzajach: Tela (o gramaturze 300 g/m2) i Pittura (o gramaturze 400 g/m2)

Papier Pittura jest to papier o bardzo wysokiej gramaturze (400 g/m2) produkowany z najwyższej jakości celulozy. Papier jest bezkwasowy, co zapewnia niezmienność jego właściwości fizycznych w czasie. Ma kolor biały. Jest idealny do malowania farbami akrylowymi, zalecany do oleju i tempery.

Bloki do akryli Gamma

wyprodukowane zostały z oryginalnego papieru Fabriano. Polecane są one zarówno dla artystów, jak i uczniów, studentów szkół i uczelni artystycznych. Bloki Gamma dostępne są w dwóch rodzajach:

  • Tela (o gramaturze 300 g/m2)
  • Pittura (o gramaturze 400 g/m2

Bloki do akryli Canson

Marka Canson oferuje dwa rodzaje papieru przeznaczonego do malowania farbami akrylowymi: Canson Acrylic o gramaturze 400 g/m2 oraz Canson Figueras 290 g/m2 przeznaczonego zarówno do akrylu jak i oleju.

W ofercie posiadamy również papier do akryli Canson Acrylic w rozmiarze 50 x 65 cm.

Bloki do akryli Koh-I-Noor

Oferujemy dwa rodzaje podkładów malarskich Koh-I-Noor: bloki popAcrylic (400g/m2) oraz płótno malarskie w bloku (280 g/m2).

 

Pocztówki do akryli i oleju SMLTArt

Ciekawą propozycją są karty pocztowe Haiku Cards wielkości A5 papieru o gramaturze 420 g/m2.

 

W osobnych kategoriach naszego sklepu znajdą Państwo innego rodzaju podkłady do malowania akrylami tzn. płótna malarskie w rolkach oraz blejtramy czy tablice malarskie

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl