Produkt dnia
Komplet 5 Pędzli Syntetycznych da Vinci FORTE BASIC 3504
Komplet 5 Pędzli Syntetycznych da Vinci FORTE BASIC 3504

37,94 zł

Cena regularna: 42,15 zł

Najniższa cena: 42,15 zł
szt.

Oferta Idea Maimeri obejmuje szereg past na bazie akrylu oraz werniksów dekoracyjnych dających szerokie możliwości twórcze, umożliwiające m.in. tworzenie specjalnych faktur na podłożu malowanego obrazu. Dowiedz się więcej (VIDEO).  

Filtry

Pasty strukturowe Maimeri Idea

Idea Medium

Pasty do modelowania będące dowodem na nadzwyczajne możliwości stworzone przez nowoczesną technikę, które mogą być wykorzystane w tradycyjnych, klasycznych technikach dekoracji (techniki graffito).  

Jak używać pasty krystalicznej Idea Maimeri?

Pasty akrylowe są bez wątpienia jedną z największych innowacji w rzeźbie i malarstwie. Jedyne co jest nam potrzebne to nauczyć się jak można wykorzystać ich nowe, potencjalnie nieograniczone możliwości.

Tego typu materiały mogą być użyte np. w technikach graffito, który to termin (pochodzący z greki) odnosi się do motywów wydrapywanych czy wyrytych na powierzchni. 

Jak stosować pastę papier-mache Idea Maimeri?

Są to również media, które mogą być używane w procesie malowania. Mogą stanowić podkład, tworząc wyrafinowaną strukturę na podłożu malowanym. Mogą być również mieszane z farbami i nakładane gęstą fakturą na podobraziu, czy innym materiale.

Właściwości werniksu pękającego Idea Maimeri

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl