Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

Tworząc sztukę przez wielkie "S" profesjonalni artyści starają się wywierać wpływ na otaczający nasz świat. Nie każdy z nas jest profesjonalistą, co nie oznacza, że nie możemy upiększać tego co jest wokół nas wg własnych naszych możliwości. Dekorowanie jest cudowną możliwością upiększania wszelkiego rodzaju przedmiotów metalowych, drewnianych, z kartonu, biżuterii itp. A nawet najmniejsza rzecz wykonana czy upiększona własnymi rękoma, która może nie będzie tak perfekcyjna jak wykonane fabrycznie, będzie niosła ze sobą nasze własne, znacznie bardziej wartościowe piękno :)  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

 

Farby i markery do dekoracji

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szereg artykułów do dekoracji, zarówno tych, którymi dekorujemy jak i tych, które można dekorować :)

Najbardziej popularne są oczywiście akrylowe farby do dekoracji: możemy je stosować na praktycznie wszystkich powierzchniach a różnorodność kolorystyki (kolory podstawowe, pastelowe, metaliczne, neonowe itp.) i rodzaju wykończenia (matowe, błyszczące) powoduje, że możliwości ich zastosowania są bardzo, bardzo duże. Oferujemy zarówno pojedyncze kolory farb do dekoracji oraz zestawy farb do dekoracji w wielu kombinacjach kolorystycznych. Farby mają różne pojemności od 20 do 250 ml. Nasza oferta obejmuje również farby dekoracyjne w aerozolu.

Oprócz farb akrylowych mamy również wiele farb "specjalistycznych" pozwalających na uzyskiwanie różnorodnych efektów np. efektu szkła, szronu, rdzy, patyny itp. Nie sposób tu pominąć opalizujące farby Fantasy Prisme oraz Fantasy Moon, które wspaniale nadają się do zdobienia biżuterii

Ciekawym, bardzo wygodnym rozwiązaniem do stosowania są markery do dekoracji. I tu w naszej ofercie znajdą się markery akrylowe o różnych kształtach i grubościach końcówek oraz markery olejne (pojedyncze i w zestawach).

Ofertę dla osób szukających środków i sposobów na zdobienie przedmiotów uzupełniają tusze alkoholowe pozwalające tworzyć piękne, unikalne efekty na przeróżnych rodzajach powierzchni. Na uwagę zasługuje tu gama pojedynczych kolorów tuszy alkoholowych Aura polskiej marki Renesans, którego kolory świetnie się ze sobą mieszają dając nieograniczone możliwości tworzenia przejść tonalnych.

Zupełnie odrębną kategorią naszej oferty są przedmioty do własnoręcznej dekoracji: domki i mebelki dla lalek, kasetki drewniane, ozdoby styropianowe itp.

Uruchom własną wyobraźnię i zacznij upiększać świat wokół Ciebie!   

 

Jak stosować farby antypoślizgowe Sock Stop?

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl