Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

Farby do grafiki to farby na bazie wody do stosowania w różnych technikach graficznych, polegających na odbijaniu rysunku czy wzoru wykonanego i wyciętego na linoleum, drewnie, płycie metalowej jak i wytrawionego kwasem w płycie miedzianej i pokrytego farbą drukarską. Dowiedz się więcej. 

Farby do grafiki

Różnorodność farb graficznych 

Do technik graficznych możemy zaliczyć min.: linoryt, drzeworyt, monotypię, litografię, miedzioryt, suchą igłę, akwafortę i wiele innych. Różnorodność technik graficznych nakłada specyficzne wymagania na rodzaje farb oraz mediów do grafiki stosowanych w poszczególnych technologiach. 

Farby do linorytu

Linoryt jest obecnie najpopularniejszą (hobbystyczną) techniką graficzną stąd w naszej ofercie mamy duży wybór tuszy wodnych do linorytu. Niektóre z farb przeznaczone są zarówno do druku jak i linorytu, inne dedykowane są typowo dla linorytu. 

Najpopularniejsze są oczywiście farby w kolorze czarnym, natomiast w ofercie znajdą Państwo wielokolorowe serie farb zarówno studyjnych jak i profesjonalnych (np. Schmincke AquaLinoPrint) Niektóre serie farb obejmują również farby fluo, metaliczne czy perłowe.

Farby do druku

Oprócz serii farb uniwersalnych przeznaczonych zarówno do druku wklęsłego jak i wypukłego na szczególną uwagę zasługuje rozrzedzany olejem tusz kalkograficzny Renesans.

Farby do litografii

to specjalistyczne farby do druku płaskiego z wykorzystaniem kamienia litograficznego.

Farby do sitodruku

Obecnie w naszej ofercie mamy jedną serię profesjonalnych farb akrylowych do sitodruku SerigrafiArt marki Renesans obejmującej 8 kolorów i transparentną bazę.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl