Produkt dnia
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601

148,50 zł

Cena regularna: 165,00 zł

Najniższa cena: 165,00 zł
szt.

Markery i pisaki pędzelkowe (brush pen'y) to uzupełnienie możliwości artystycznego wyrażania siebie zarówno przez profesjonalnych artystów, jak i hobbystów. Markery różnią się od siebie typem końcówek oraz rodzajem tuszu. Dowiedz się więcej.

Oferujemy również: 

Markery do dekoracji (akrylowe, olejne), markery do porcelany i szkła, markery do tkanin znajdują się w dziale Hobby w różnych kategoriach w zależności od zastosowania.

Markery, pisaki pędzelkowe (brush peny)

Rodzaje markerów

Każdy może dowolnie wybierać w mnogości rozwiązań. Poczynając od markerów akwarelowych, przez akrylowe, kredowe (markery ścieralne) aż po te z zawartością tuszy. Ze względu na różnorodność końcówek możesz nimi pisać, rysować, szkicować i malować. Są końcówki cienkie i zaokrąglone do pisania i rysowania linii i detali tzw. cienkopisy. Są końcówki pędzelkowe, którymi również możesz pisać i rysować, ale dzięki specjalnemu kształtowi poprzez zmianę kąta nachylenia i siły nacisku w pełni kontrolujesz szerokość linii, co idealnie może być wykorzystane np. przy kaligrafii. Są również szerokie, skośne końcówki, którymi możesz wypełniać większe powierzchnie - w tym przypadku jest możliwe zarówno malowanie, jak i rysowanie krawędziami, dzięki czemu regulujesz sam/a szerokość linii. Końcówki mają bardzo różne szerokości poczynając od 2 mm dochodząc nawet do 15 mm. 

Możesz nakładać na siebie kolejne warstwy kolorów osiągając niepowtarzalne spektrum barwne. Pomocne w tym przypadku może być wykorzystanie blendera, który zmiękczy przejścia między kolorami. Bardzo interesującą grupą pisaków dających efekty przejścia pomiędzy koloramicienkopisy tonalne.

Markery i pisaki poza artystycznym wykorzystaniem mogą być także doskonałym narzędziem do szkicowania projektów architektonicznych i innych prac wymagających precyzji. Przy pracy nie zapominajmy również o możliwościach pełnego relaksu, czyli o malowaniu kolorowanek przy pomocy markerów. 

Zupełnie odrębne możliwości zastosowań dają nam markery specjalistyczne, którymi można malować na porcelanie czy też malować na tkaninach. O ścieralnych markerach do malowania na szkle wspomnieliśmy już na początku.

W naszym sklepie znajdziesz komplety markerów, jak i wieloraką dostępność markerów na sztuki

Zestawy markerów i pisaków

Zestawy markerów Chameleon

Chameleon Pen to dwukońcówkowe markery z końcówką pędzelkową i precyzyjną okrągłą. To połączenie markera i blendera w jednym pisaku - podczas rysowania kolor z jasnego stopniowo i płynnie przechodzi w ciemną, intensywną barwę. 

Zestawy pisaków Art and Graphic Twin

Art&Graphic Twin to dwustronne pisaki z końcówką pędzelkową i okrągłą. Trwałe barwne tusze na bazie wody gwarantują niezmienne nasycenie koloru. Kolory można łączyć poprzez nakładanie jednego na drugi.

Zestawy pisaków ZIG Clean Color Real Brush

Pisaki Clen Color to pisaki z pędzelkową końcówką wykonaną z włosia syntetycznego. Nasycone tuszem przypominającym farbę akwarelową. Przypominają pisaki akwarelowe. Mają wygodne skuwki.

Zestawy markerów ZIG Fine & Brush for Manga

Pisaki Fine & Brush for Manga to dwukońcówkowe pisaki z tuszem na bazie alkoholu. Dostępne w różnych zestawach kolorystycznych, każdy po 12 sztuk.

Zestawy markerów KureColor Twin S

Markery dwukońcówkowe ZIG KureColor Twin S (końcówka ścięta i precyzyjna) dostępne w kompletach, każdy po 12 sztuk oraz pojedynczo na sztuki.

Komplety flamastrów Koh-I-Noor

Flamastry Koh-I-Noor dostępne w kompletach 6, 12, 18, 24 i 30 sztuk. 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl