Produkt dnia
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601

148,50 zł

Cena regularna: 165,00 zł

Najniższa cena: 165,00 zł
szt.

Oferujemy szereg bloków papieru przeznaczonych do prac wykonywanych w przeróżny sposób: przy pomocy ołówka, kredki, tuszu, pasteli czy markerów. Osobną kategorią są szkicowniki w twardej oprawie. Dowiedz się więcej.

Bloki i szkicowniki

Bloki papieru do technik rysunkowych

Niniejsza kategoria obejmuje szeroką gamę bloków papieru cechującego się różnymi właściwościami i przeznaczonego do różnych zastosowań rysunkowych.

W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdują się bloki papieru przeznaczone do innych technik artystycznych: bloki papieru do akwareli, bloki papieru do farb olejnych, bloki papieru do farb akrylowych  oraz, najbliższe rysunkowi ale również wydzielone, bloki do kaligrafii.

Bloki brystolu

Brystol (bristol) jest charakterystycznym, bardzo gładkim rodzajem papieru o wysokiej gramaturze, odpornym na wycieranie, przeznaczony najczęściej do zastosowań kreślarskich.

Bloki papieru do ilustracji (komiksów, mangi)

Do wykonywania ilustracji wytwarzany jest papier zapewniający duży kontrast rysunków i odporny na wycieranie przeznaczony do ołówka, tuszu i atramentu. Stosowane są papiery o różnym wykończeniu powierzchni: zarówno gładkie i lekkoziarniste.

Bloki papieru do markerów

To bloki papieru o specjalnych właściwościach zabezpieczających przed przesiąkaniem (papier powlekany, bleed-proof). Odpowiednie dla markerów alkoholowych i markerów na bazie wody.

Bloki papieru do pasteli

Papier do pasteli musi charakteryzować się specyficzną drobnoziarnistością tak, aby utrzymać mechanicznie drobinki suchego pigmentu. Posiadamy w ofercie bloki papieru do pasteli w różnej kolorystyce.

Bloki rysunkowe

Papier do rysowania ołówkiem czy kredkami to najpopularniejszy rodzaj papieru. Ma różną fakturę (ziarnistość powierzchni) i gramaturę. Do szkiców ołówkiem można stosować papier o niższej gramaturze ale pamiętajmy, że papier o gramaturze wyższej jest bardziej odporny na korekty (wycieranie). 

Szkicowniki w twardej oprawie

To rozwiązanie zabezpieczające przed przypadkowym pognieceniem papieru. Czasami twarda oprawa szkicownika jest wykonana w bardzo elegancki sposób - taki szkicownik może stanowić bardzo ładny (i przydatny) prezent.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl