Produkt dnia
Folia Maskująca do Aerografu
Folia Maskująca do Aerografu

59,99 zł

Manekin Drewniany Model Psa
Manekin Drewniany Model Psa

62,90 zł

szt.

Akcesoria hobbystyczne pomagają i ułatwiają wykonywanie różnych działań artystycznych np. rzeźb czy różnego rodzaju instalacji. Oferujemy m.in. masy plastyczne, glinkikleje i różnego rodzaju narzędzia (w tym narzędzia do ceramiki). Dowiedz się więcej. 

Akcesoria hobbystyczne

Co jest potrzebne artyście do pracy?  

Akcesoria hobbystyczne obejmują wszelkiego rodzaju narzędzia i wykorzystywane przy różnych działań artystycznych. Akcesoria malarskie czy akcesoria do akwareli znajdują się na innych stronach naszego sklepu.

Dłuta

mają zastosowanie głównie do prac rzeźbiarskich w drewnie, ale mniejsze dłutka można wykorzystywać również w innego typu pracach wymagających większej precyzji. 

Glinki, masy plastyczne

Glinki czy masy plastyczne pozwalają na dowolne formowanie kształtów przy użyciu własnych rąk. Glinki samoutwardzalne twardnieją poprzez swobodny proces wysychania na powietrzu. Dostępne są w różnych kolorach.

Kleje

służą do tymczasowego lub stałego łączenia materiałów. Na uwagę zasługują wygodne w aplikacji kleje w pistolecie. Kleje montażowe są klejami tymczasowymi, kleje permanentne służą do sklejania powierzchni na stałe.

Narzędzia do ceramiki

to akcesoria związane z obróbką gliny m.in. noże, szpatułki, narzędzia oczkowe itp.

Noże, nożyczki

zawsze przydatne do pracy z papierem, tkaninami czy w pracach decoupage. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl