Produkt dnia
Blok Podróżny do Akwareli 280 x 150 mm 25 ark 260 g CP na Spirali
Blok Podróżny do Akwareli 280 x 150 mm 25 ark 260 g CP na Spirali

36,99 zł

Cena regularna: 42,00 zł

Najniższa cena: 42,00 zł
szt.

Akcesoria hobbystyczne pomagają i ułatwiają wykonywanie różnych działań artystycznych np. rzeźb czy różnego rodzaju instalacji. Oferujemy m.in. masy plastyczne, glinkikleje i różnego rodzaju narzędzia (w tym narzędzia do ceramiki). Dodatkowo proponujemy szereg figurek i modeli ze styropianu do własnoręcznego zdobienia. Dowiedz się więcej. 

 

Akcesoria hobbystyczne

Co jest potrzebne artyście do pracy?  

Akcesoria hobbystyczne obejmują wszelkiego rodzaju narzędzia i wykorzystywane przy różnych działań artystycznych. Akcesoria malarskie czy akcesoria do akwareli znajdują się na innych stronach naszego sklepu.

Dłuta

mają zastosowanie głównie do prac rzeźbiarskich w drewnie, ale mniejsze dłutka można wykorzystywać również w innego typu pracach wymagających większej precyzji. 

Glinki, masy plastyczne

Glinki czy masy plastyczne pozwalają na dowolne formowanie kształtów przy użyciu własnych rąk. Glinki samoutwardzalne twardnieją poprzez swobodny proces wysychania na powietrzu. Dostępne są w różnych kolorach.

Kleje

służą do tymczasowego lub stałego łączenia materiałów. Na uwagę zasługują wygodne w aplikacji kleje w pistolecie. Kleje montażowe są klejami tymczasowymi, kleje permanentne służą do sklejania powierzchni na stałe.

Narzędzia do ceramiki

to akcesoria związane z obróbką gliny m.in. noże, szpatułki, narzędzia oczkowe itp.

Noże, nożyczki

zawsze przydatne do pracy z papierem, tkaninami czy w pracach decoupage. 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl