Produkt dnia
Paletka Malarska Porcelanowa 15 cm
Paletka Malarska Porcelanowa 15 cm

39,99 zł

Cena regularna: 44,99 zł

Najniższa cena: 44,99 zł
szt.

Farby do tkanin, ubrań i jedwabiu oraz markery i konturówki dają wiele możliwości stworzenia unikalnego wzoru na ubraniach lub torbie bawełnianej, jak również jedwabnej apaszce. Ciekawym sposobem zdobienia jest wykonanie hobbystycznego nadruku na tkaninie.

Zainspiruj się, a wyczarujesz piękno dla siebie lub dla bliskiej osoby. Dowiedz się więcej.

Malowanie na tkaninach i jedwabiu

Jakie są rodzaje farb do tkanin?

Spotkacie się Państwo z trzema rodzajami farb używanych do malowania tkanin: farby do tkanin ciemnych (gęste kryjące farby akrylowe, które również można stosować do tkanin jasnych), farby do tkanin jasnych oraz farby do jedwabiu. Czasami farby są "wzbogacane" brokatem zapewniającym efekt migoczący.

Oferujemy farby w kompletach oraz farby pojedyncze (sprzedawane na sztuki). Na szczególną uwagę zasługują farby do tkanin w spray'u.  

Czy możemy zdobić tkaniny inaczej niż farbami?

Oczywiście. Dostępne są pisaki (markery) do tkanin zawierające w sobie specjalne są wygodnym narzędziem pozwalającym na swobodne rysowanie czy pisanie po ubraniach.  

Czy potrzebujemy jakieś specjalne narzędzia do malowania tkanin?

Do malowania tkanin farbami akrylowymi potrzebujemy pędzli syntetycznych natomiast malowanie na jedwabiu to "wyższa szkoła jazdy". Oferujemy w naszym sklepie kilka przydatnych artykułów do malowania jedwabiu.

Przy malowaniu jedwabiu należy również pamiętać o konturówkach pozwalających na rozgraniczenie obszarów będących pokrywanych różnymi kolorami farb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl