Produkt dnia
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g
Szkicownik Gamma Schizzi A4 100 ark na Spirali 90 g

19,99 zł

Cena regularna: 22,40 zł

Najniższa cena: 22,40 zł
szt.

"Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie, Kolorowe kredki kiedy je poproszę namalują wszystko to, co chcę..." Dowiedz się więcej. 

Kredki rysunkowe

Kredki rysunkowe

Kredki artystyczne

to kredki rysunkowe dające duże możliwości tworzenia przejść światłocieniowych. Dobrze kryją, mają wysokiej klasy pigmenty, dzięki czemu kolor pozostaje niezmieniony. Zastosowane okładziny na rdzenie kredek są pozyskane z wysokiej jakości drewna. 

W ofercie naszego sklepu oprócz zestawów kredek artystycznych mamy pojedyncze kolory kredek Renesans Colore sprzedawane na sztuki. 

Kredki pastelowe

wyglądem przypominają zwykłe kredki, jednak różnią się zawartością rdzenia i efektem wykończenia powstałych rysunków, czy obrazów. Sztyft pokryty jest drewnianą oprawką dzięki czemu pastela jest chroniona przed złamaniem, można ją ostrzyć za pomocą temperówki, a sposób zaostrzenia pozwala na rysowanie cienkich linii, bądź pozwala zamalowywać duże powierzchnie.

Kredki bezdrzewne

to oryginalna i jedyna w swoim rodzaju kredka bezdrzewna. Wykonana w całości z kolorowego sztyftu, pokrytego bezbarwnym lakierem. Dzięki czemu idealnie nadaje się do rysowania konturów, wypełniania dużych powierzchni, jak i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami i cieni.

Kredki ołówkowe

dedykowane są zazwyczaj do młodszych artystów. Często posiadają specjalne ergonomiczne kształty ułatwiające trzymanie kredki.

Kredki akwarelowe

to kredki w skład których wchodzą kolorowe pigmenty, zmieszane z gumą arabską, gliceryna i żółcią. Kredki akwarelowe mogą być stosowane w taki sam sposób jak akwarele, tzn. na mokrym lub suchym papierze. Tworzony rysunek może być rozmyty wodą dla uzyskania efektu transparentności.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl