Produkt dnia
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601
Zestaw 4 Pędzli do Akwareli da Vinci Urban Watercolor Journey 5601

148,50 zł

Cena regularna: 165,00 zł

Najniższa cena: 165,00 zł
szt.

Oferujemy papier do akwareli w rolkach i w arkuszach o różnorodnej wielkości (nawet do 70x100 cm), gramaturze i wykończeniu. Arkusze sprzedajemy w ryzach zawierających 5, 10 i 25 sztukDowiedz się więcej.

Papiery do akwareli

Poniżej prezentujemy krótki opis oferowanych przez nas papierów do akwareli. W innych miejscach naszego sklepu znajdują się papiery do rysunku i papiery do druku artystycznego.

Daler-Rowney Aquafine

to bezkwasowy, wolny od wybielaczy papier o gramaturze 300 g/m2 wytwarzany przy użyciu nieprzetwarzanej pulpy drzewnej. W celu zabezpieczenia przeciw przebarwieniom i w celu zapewnienia jego trwałości jest buforowany węglanem wapnia. Gramatura 300g/m2 powoduje że papier dobrze chłonie wodę, ale jego powierzchnia jest na tyle  twarda, że pozwala na łatwe ścieranie. Papier Aquafine nie wymaga naciągania i przyklejania i nadaje się również do stosowania płynów maskujących. Produkowany z dwoma rodzajami faktur: drobnoziarnistą (prasowany na zimno) i gładką.

Oferujemy również bloki z papierem Aquafine.

Fabriano Traditional White i Extra White

Tłoczony lub gładki papier, produkowany na maszynie bębnowej, wykonany w 100% z bawełny wg międzynarodowej normy ISO 9706 „LONG LIFE”. Jego bezkwasowość gwarantuje odporność na proces starzenia. Produkowany jest on w trzech rodzajach powierzchni: gładki oraz z lekką i grubą fakturą.

Fabriano Disegno 5

to mieszanka bawełny (50%) wysokiej jakości, a także starannie dobranej celulozy. Papier bezkwasowy, gwarantuje to niezmienność jego właściwości w czasie. Arkusze papieru mają zdobione krawędzie i ułożony wzdłuż nich znak wodny „FABRIANO 5 50% COTTON”. Produkowany jest on w trzech rodzajach powierzchni: gładki oraz z lekką i grubą fakturą.

Oferujemy również bloki do akwareli z papierem Fabriano.

Canson Heritage®

to papier najwyższej jakości, bezkwasowy, wykonany w 100% z bawełny, stabilny i odporny na deformacje. Zapewnia zoptymalizowany czas pracy, tzn. papier pozostaje wystarczająco długo wilgotny, by zapewnić spokojne malowanie. Modelowany został na okrągłej formie w celu uzyskania delikatnej tekstury. Papier dostępny w trzech rodzajach faktur: drobnoziarnistej, gruboziarnistej oraz satynowej. Arkusze posiadają cztery naturalne brzegi oraz znak wodny, który jest gwarancją tradycyjnej metody wytwarzania.

Oferujemy również bloki z papierem Heritage

Canson® Montval®

to bezkwasowy papier charakteryzujący się wysoką trwałością m.in. poprzez zabezpieczenie przeciwko oddziaływaniu grzybów. Papier Montval jest produkowany bez użycia jakichkolwiek wybielaczy optycznych. To najwyższa jakość dla studiów w akwareli. Gramatura papieru od 185 do 300 g/m2.

Oferujemy również bloki z papierem Montval.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl