Produkt dnia
Pasteli Suche Maries Masters 48 Kolorów
Pasteli Suche Maries Masters 48 Kolorów
71,50 zł 65,99 zł
szt.

Renesans 

Marka Renesans tworzy szeroką gamę artykułów dla plastyków. Profesjonalne artykuły plastyczne Renesans powstają nie tylko pod okiem artystów, ale też specjalistów z innych dziedzin, np. chemików:

"Naszym nadrzędnym celem jest zawsze maksymalnie ułatwić Wam pracę oraz wspomagać kreatywność wszystkich użytkowników naszych produktów. Każdy z Was ma zapewne ulubione techniki, narzędzia i sposoby pracy. Niezależnie od tego, jak tworzycie swoje dzieła, zaopatrzycie się u nas w niezbędne i pomocnicze profesjonalne artykuły dla plastyków".

Oferta marki Renesans jest przebogata: przede wszystkim farby (olejne, wodne, do grafiki, hobbystyczne) oraz pigmenty, dalej wszelkiego rodzaju media malarskie oraz produkty pozłotnicze, podkłady malarskie od płócien i podobrazi do bloków papierowych, pędzle i akcesoria malarskie i naturalnie artykuły do rysunku.

Produkty marki Renesans znane są także poza granicami Polski – klienci z innych krajów mogą je zakupić pod nazwą Renesans Paints. Firma działa już od ponad dwudziestu lat, a w procesie produkcyjnym wykorzystuje najnowsze technologie, jak również receptury i rozwiązania bardziej tradycyjne, sięgające współpracy z włoską fabryką Di Violo. To właśnie w ten sposób–z połączenia pasji, doświadczenia i wiedzy – powstają wszystkie profesjonalne artykuły marki Renesans.

Znaleziono produktów: 304

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl