Produkt dnia
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml
Farby Akrylowe Phoenix Acrylics 125 ml

12,00 zł

Cena regularna: 14,99 zł

Najniższa cena: 14,99 zł

Renesans Polska 

Marka Renesans tworzy szeroką gamę artykułów dla plastyków. Profesjonalne artykuły plastyczne Renesans powstają nie tylko pod okiem artystów, ale też specjalistów z innych dziedzin, np. chemików:

"Naszym nadrzędnym celem jest zawsze maksymalnie ułatwić Wam pracę oraz wspomagać kreatywność wszystkich użytkowników naszych produktów. Każdy z Was ma zapewne ulubione techniki, narzędzia i sposoby pracy. Niezależnie od tego, jak tworzycie swoje dzieła, zaopatrzycie się u nas w niezbędne i pomocnicze profesjonalne artykuły dla plastyków".

Oferta marki Renesans jest przebogata: przede wszystkim farby (olejne, wodne, do grafiki, hobbystyczne) oraz pigmenty, dalej wszelkiego rodzaju media malarskie oraz produkty pozłotnicze, podkłady malarskie od płócien i podobrazi do bloków papierowych, pędzle i akcesoria malarskie i naturalnie artykuły do rysunku.

Produkty marki Renesans znane są także poza granicami Polski – klienci z innych krajów mogą je zakupić pod nazwą Renesans Paints. Firma działa już od ponad dwudziestu lat, a w procesie produkcyjnym wykorzystuje najnowsze technologie, jak również receptury i rozwiązania bardziej tradycyjne, sięgające współpracy z włoską fabryką Di Violo. To właśnie w ten sposób–z połączenia pasji, doświadczenia i wiedzy – powstają wszystkie profesjonalne artykuły marki Renesans.

Zobacz kanał marki Renesans na youtube.

RENESANS

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl