Produkt dnia
Zestaw 6 Pisaków Lyra Aqua Brush Duo Kolory Podstawowe
Zestaw 6 Pisaków Lyra Aqua Brush Duo Kolory Podstawowe

39,99 zł

Cena regularna: 45,99 zł

Najniższa cena: 45,99 zł
szt.

Canson

Canson to producent papieru z prawie 450-letnim doświadczeniem sięgającym 1557 roku. Wykorzystując ogromne doświadczenie i nabytą unikalną wiedzę firma stała się światowym liderem w produkcji papieru artystycznego i z powodzeniem stawia czoła obecnym wymaganiom dostarczania doskonałego papieru.

"Naszym celem jest oferowanie wszystkim artystom produktów wysokiej jakości, które będą ich inspirować i wzbudzą ich zaufanie. Dowodem jest uznanie tej doskonałej jakości przez wszystkich naszych klientów."

Firma podkreśla swoje aspiracje na rynku profesjonalistów jednocześnie zauważając i doceniając potrzeby szerokiego rynku nabywców, którzy tego miana jeszcze nie posiedli: 

"Canson jest prestiżową marką oferującą produkty wysokiej jakości. Ale jesteśmy także firmą, która poszukuje prostych rozwiązań na potrzeby naszych klientów, zarówno profesjonalnych artystów, jak i amatorów czy uczniów."

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szereg różnorakich bloków i arkuszy papieru marki Canson do wszystkich rodzajów technik: rysunku, akwareli, malarstwa czy też technik mieszanych.

CANSON

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl