Produkt dnia
Pasteli Suche Maries Masters 48 Kolorów
Pasteli Suche Maries Masters 48 Kolorów
71,50 zł 65,99 zł
szt.

Royal Talens

Historia firmy Royal Talens sięga 1899 roku. Wówczas Marten Talens założył "holenderską fabrykę farb, lakierów i tuszy" w Apeldorn (Holandia). Firma rodzinna koncentrowała się przede wszystkim na produkcji artykułów biurowych i tuszy. W 1991 Royal Talens stała się częścią międzynarodowej korporacji Sakura Color Products Corporation z siedzibą w Osaka (Japonia). 

Przez ponad 100 lat swojej działalności Royal Talens opracowało wiele silnych marek wysokiej jakości produktów artystycznych m.in. Rembrandt, Van Gogh, Decorfin i Amsterdam. Kilkanaście lat temu wprowadzono markę ArtCreation specjalnie opracowaną z myślą o początkujących artystach.

"Kreatywność to jeden z najpotężniejszych zasobów ludzkich. Stymuluje naszą zdolność do wyrażania siebie, uczenia się i łączenia. Ma moc uczynienia świata lepszym miejscem. Odkąd odkryliśmy to w 1899 roku naszym celem jest stymulowanie jak największej liczby osób do wyrażania swojej kreatywności. Wierzymy, że twórcza ekspresja wydobywa z każdego to, co najlepsze. Ma moc stymulowania umysłu, ciała i duszy i dlatego powinna być dostępna na całym świecie. Jako preferowany dostawca w branży kreatywnych kolorów, jesteśmy oddani temu, aby tak się stało."

Znaleziono produktów: 145

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl