Produkt dnia
Zestaw 6 Pisaków Lyra Aqua Brush Duo Kolory Podstawowe
Zestaw 6 Pisaków Lyra Aqua Brush Duo Kolory Podstawowe

39,99 zł

Cena regularna: 45,99 zł

Najniższa cena: 45,99 zł
szt.

Royal Talens

Historia firmy Royal Talens sięga 1899 roku. Wówczas Marten Talens założył "holenderską fabrykę farb, lakierów i tuszy" w Apeldorn (Holandia). Firma rodzinna koncentrowała się przede wszystkim na produkcji artykułów biurowych i tuszy. W 1991 Royal Talens stała się częścią międzynarodowej korporacji Sakura Color Products Corporation z siedzibą w Osaka (Japonia). 

Przez ponad 100 lat swojej działalności Royal Talens opracowało wiele silnych marek wysokiej jakości produktów artystycznych m.in. Rembrandt, Van Gogh, Decorfin i Amsterdam. Kilkanaście lat temu wprowadzono markę ArtCreation specjalnie opracowaną z myślą o początkujących artystach.

"Kreatywność to jeden z najpotężniejszych zasobów ludzkich. Stymuluje naszą zdolność do wyrażania siebie, uczenia się i łączenia. Ma moc uczynienia świata lepszym miejscem. Odkąd odkryliśmy to w 1899 roku naszym celem jest stymulowanie jak największej liczby osób do wyrażania swojej kreatywności. Wierzymy, że twórcza ekspresja wydobywa z każdego to, co najlepsze. Ma moc stymulowania umysłu, ciała i duszy i dlatego powinna być dostępna na całym świecie. Jako preferowany dostawca w branży kreatywnych kolorów, jesteśmy oddani temu, aby tak się stało."

TALENS

  • promocja
  • promocja
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl