Produkt dnia
Komplet 5 Pędzli Syntetycznych da Vinci FORTE BASIC 3504
Komplet 5 Pędzli Syntetycznych da Vinci FORTE BASIC 3504

37,94 zł

Cena regularna: 42,15 zł

Najniższa cena: 42,15 zł
szt.

Acrylicos Vallejo

"Doświadczenie i wiedza zgromadzone przy opracowywaniu farb artystycznych w ciągu ostatnich 45 lat jest największą wartością naszej firmy"

The Vallejo Company powstała w roku 1965 w USA. W pierwszych latach istnienia specjalizowała się w produkcji wodnych farb akrylowych Film Color dla potrzeb filmów animowanych. W 1969 r. firma przeniosła się do Hiszpanii. Jakość produkowanych farb i ich unikalna formuła wkrótce stały się znane i farby te były używane przez większość ważnych studio na kontynencie europejskim.

W 1972 Amadeo Vallejo stworzył Acrylic Artist Color - pierwszą gamę farb akrylowych dla sztuk pięknych w Hiszpanii i jedną z pierwszych w Europie. W tym samym okresie firma wprowadziła również farby Liquid Watercolor dla projektów graficznych.

W 1981 dzięki sugestii profesorów z Akademii Sztuk Pięknych w Barcelonie Vallejo zaprezentował Acrylic Studio - serię wysokiej jakości farb akrylowych w dużych opakowaniach (200 ml i 500 ml) w obniżonej i zunifikowanej cenie. Była to pierwsza taka seria farb artystycznych w świecie. Seria ta, poprzez najbardziej wyszukaną selekcję artystycznych pigmentów permanentnych pozwoliła na uniknięcie najdroższych pigmentów kadmowych i kobaltowych. Vallejo stworzył gamę kolorystyczną, która stała się benchmarkiem dla przemysłu i otworzyła nowy okres w rozwoju Acrylicos Vallejo.

W ofercie naszego sklepu są również media akrylowe marki Vallejo.

VALLEJO

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl