Bloki do akwareli Canson® Aquarelle Torchon zawierają arkusze papieru zawierającego 60% bawełny o wykończeniu gruboziarnistym (rough) i gramaturze 300 g/m2. Produkowane są zarówno w wersji bez spirali jak i ze spiralą (B5).

Bloki bez spirali są blokami klejonymi na czterech bokach co zmniejsza falowanie papieru pod wpływem wody. Dowiedz się więcej (VIDEO).

 

Papier akwarelowy Canson® Aquarelle produkowany jest metodą tradycyjną przy użyciu maszyny cylindrycznej. Zawiera 60% bawełny, co wraz ze starannie dobranymi pozostałymi surowcami wykorzystywanymi w jego produkcji stanowi o jego wyjątkowości. Ten bezkwasowy, nie posiadający wybielaczy optycznych i mający bufor alkaliczny papier został opracowany tak, by gwarantować długotrwałe zachowanie doskonałej jakości. Jego zmysłowa w dotyku faktura i ciepła biel pozwalają na wydobycie kontrastów i perspektywy w tworzonym dziele.

Papier ten zapewnia jednolite i świetliste odzwierciedlenie akwareli. Cechuje się także łatwością dokonywania korekt niezależnie od tego czy jest on mokry czy suchy.

Prezentujemy bloki akwarelowe Aquarelle Canson

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Masz pytania? 733-012-789
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sklep internetowy Shoper.pl